Hotel

Kompleks Beskid położony jest w zacisznej miejscowości Spytkowice koło Rabki Zdrój. To magiczne miejsce, otoczone piękną przyrodą znajduje się zaledwie 600 m od głównej drogi Rabka Zdrój – Chyżne, pomiędzy Pasmem  Babiogórskim a Gorcami. Wyjątkowości tego miejsca nadaje położenie u podnóża stoku narciarskiego, gdzie w okresie zimowym narciarze mogą wypoczywać tuż przy stoku.

Od Krakowa hotel położony jest 80 km natomiast od Zakopanego 50 km dlatego stanowi doskonałą bazę wypadową dla pieszych i rowerowych wycieczek. Okolice obfitują w szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności. Entuzjaści wypoczynku na świeżym powietrzu mogą wybrać się np. do Chabówki, Rabki, Toporzyska czy Zubrzycy górnej – pięknych miejscowości dla małych i dużych.

 

JUŻ WKRÓTCE PROGRAM LOJALNOŚCIOWY W KOMPLEKSIE BESKID! 

Powstał z myślą o docenieniu stałych Klientów Kompleksu Beskid***, którzy dokonują rezerwacji drogą on-line (strona internetowa, mail) lub telefonicznie.

PROGI PROGRAMU  BESKID CLUB - KARTA VIP

Już po trzecim pobycie dokonanym drogą on – line / telefonicznie w naszym hotelu, otrzymają Państwo kartę VIP która gwarantuje: 

- 10% rabatu na noclegi (od ceny na stronie internetowej)
- ​Możliwość późniejszego wyjazdu, do godziny 13:00 bez dodatkowych opłat 
- Coctail powitalny w naszym barze

Po dziewięciu zrealizowanych pobytach w naszym hotelu dokonanych drogą on-line / telefonicznie otrzymują Państwo:

- 10% rabatu na noclegi (od ceny na stronie internetowej)
- Możliwość późniejszego wyjazdu, do godziny 13:00 bez dodatkowych opłat
- Coctail powitalny w naszym barze
- Kolacja w hotelowej restauracji

Po piętnastu zrealizowanych pobytach w naszym hotelu dokonanych drogą on – line / telefonicznie otrzymują Państwo kartę VIP, która gwarantuje: 

- 15% rabatu na noclegi (od ceny na stronie internetowej)
- Możliwość późniejszego wyjazdu, do godziny 13:00 bez dodatkowych opłat
- Coctail powitalny w naszym barze
- Kolacja w hotelowej restauracji
- Masaż półgodziny w Salonie Urody (konieczna wcześniejsza rezerwacja)

Ideą naszego programu jest docenienie Państwa obecności w naszym Hotelu. Dlatego dajemy Państwu pakiet korzyści, wynikających z kolejnych wizyt w naszych progach. Przystąpienie do programu jest bezpłatne, a jego jedynym warunkiem jest zapisanie się w Newsletterze na stronie: kompleksbeskid.pl

Pragniemy, aby każdy z naszych Gości poczuł się wyjątkowo!

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO


Pokoje

Przygotowaliśmy dla Państwa 31 komfortowych pokoi gustownie urządzonych z 72 miejscami noclegowymi. Pokoje o podwyższonym standardzie deluxe posiadają łoża małżeńskie, pokoje standard dysponują oddzielnymi łóżkami z możliwością połączenia.

Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor, telefon oraz bezpłatny Internet. Większość pokoi posiada balkony z malowniczymi widokami na Babią górę, panoramę Spytkowic lub z widokiem na stok narciarski.

W cenie pokoju goście otrzymują:

  • Pyszne śniadanie
  • Dostęp do Internetu
  • Bezpłatny parking
  • Wstęp do strefy Wellness (basenu, sauny, jacuzzi oraz sali do ćwiczeń)

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Zamknij