Pakiety

Jesienny wypoczynek w Kompleksie Beskid

Każda pora roku ma swój wyjątkowy urok. Odkryj piękne jesenne dni w Kompleksie Beskid. Szczególnie zachęcamy do sprawdzenia w naszej karczmie na stoku zielono-złotych widoków z pyszną kawą w ręku!

Zobacz więcej

Boże Narodzenie w Kompleksie Beskid

od 980 zł

Świąteczną atmosferę można poczuć nie tylko w domu! Pozwól sobie na chwilę odpoczynku w święta i odwiedź nasz hotel wraz z rodziną. Zadbamy o chwile pełne bożonarodzeniowych radości. Pakiet dostępny od 23.12 do 27.12.2018.

Zobacz więcej

Powitaj Nowy Rok w Kompleksie Beskid

od 1830 zł

Sylwester w górach to świetna okazja na połączenie świętowania i zabawy do białego rana z aktywnym wypoczynkiem na stoku! Przygotowaliśmy też atrakcje dla najmłodszych. Pakiet dostępny jest od 28.12.2018 do 2.01.2019.

Zobacz więcej

Ferie w Kompleksie Beskid

od 1990 zł

Skorzystaj z uroków zimy w naszym hotelu ze stokiem. Wszystko czeka na Ciebie w jednym miejscu - stok, hotel, szkółka narciarska, wypożyczalnia i serwis oraz oczywiście pyszne jedzenie! Pakiet dostępny jest od 2.01 do 28.02.2019.

Zobacz więcej

Pobyty rehabilitacyjne w Kompleksie Beskid

od 180 zł/doba

Kompleks Beskid to nie tylko wypoczynek, narty i relaks ale działające nieprzerwanie od 2003 roku Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Leczniczej, gdzie udzielane są świadczenia zdrowotne pacjentom w trybie ambulatoryjnym i stacjonarnym. Pakiet dostępny całorocznie z wyjątkiem od 20 grudnia do 3 marca. Długość pobytu: 14 i 21 dni.

Zobacz więcej

Wypoczynek dla Seniora w Kompleksie Beskid

od 260 zł

Wejście w zaawansowany wiek wcale nie oznacza, że musimy porzucić sport i aktywny tryb życia.

Zobacz więcej

Nastrojowy relaks we dwoje

od 890 zł

Romantyczne chwile we dwoje to zawsze doskonały pomysł na wspólny relaks. 

Zobacz więcej


Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Zamknij