14.9°C

24/7

podgląd na żywo

Szkółka narciarska

Szkoła narciarska „Beskid” to idealne miejsce dla wszystkich chcących rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi. Posiada licencję Polskiego Związku Narciarskiego, a wykwalifikowana kadra instruktorów narciarstwa i snowboardu czeka na Ciebie codziennie w godzinach otwarcia stoku.  W skład naszej kadry wchodzą instruktorzy PZN, PZS oraz MENiS, którzy podchodzą do nauki amatorów narciarstwa z pasją i pełnym profesjonalizmem

 

Osoby stawiające pierwsze kroki na nartach bądź desce nie tylko znajdą tutaj fachową pomoc, ale przede wszystkim miło i aktywnie spędzą czas. Dysponujemy osobną, bardzo łagodną trasą dla początkujących z tzw. przedszkolem narciarskim, zachęcającym zwłaszcza najmłodszych do podjęcia pierwszych prób w nauce jazdy.

 

Zajmujemy się organizacją zawodów narciarskich dla grup zorganizowanych oraz doszkalaniem osób trenujących do zawodów w konkurencjach alpejskich. Dysponujemy całym zapleczem pomiarowo-technicznym. Od kilku lat nasza kadra instruktorska z powodzeniem organizuje grupowe szkolenia dla rodzin z dziećmi na naszym stoku (poza sezonem feryjnym). Instruktor dostosowuje ćwiczenia indywidualnie do umiejętności i potrzeb tak, aby bezpiecznie i prawidłowo nauczyć poruszania się po stoku.

 

Dla rodziców, którzy chcieliby poszusować na stoku bez swoich pociech oferujemy przedszkole zimowe Beskid Kids, gdzie animatorka zorganizuje im czas wolny tak aby dzieci mogły wyszaleć się na powietrzu i poczuć prawdziwe białe szaleństwo.
Cennik lekcji:

Godziny
1h
2h
3h

dla 1 osoby
75 zł
150 zł
225 zł
  • Indywidualna lekcja z instruktorem trwa 55 minut.
  • Rezerwacja lekcji: +48 18 268 89 22 lub +48 18 268 89 20 w.31. Telefon czynny tylko w sezonie.
  • Wypożyczalnia Kompleksu Beskid dysponuje sprzętem narciarskim i snowboardowym dla każdedgo chętnego do podjęcia nauki jazdy.Aktualności