-9,8°C

24/7

podgląd na żywo

Stok

 

Stok narciarski otwarty (ratrakowany w godzinach nocnych):

Od 12 marca do zamknięcia sezonu 2018 otwarty w godzinach:
Od poniedziałku do piątku: 9:00 - 17:00
W weekendy: 8:00 – 21:00


Kontakt:
recepcja hotelu: +48 18 26 88 920
rezerwacje@komplekesbeskid.pl

Szkółka: +48 18 26 88 922
szkolka@kompleksbeskid.pl

 


Beskid Card

Położenie

Kompleks Beskid znajduje się w urokliwej miejscowości Spytkowice, położonej między dwoma majestatycznymi pasmami górskimi – Beskidamii Gorcami. Babią Górę, znaną również jako Królowa Beskidów, podziwiać można wprost z profesjonalnego stoku narciarskiego, który od hotelu dzieli dosłownie rzut śnieżką. 

Cztery trasy zjazdowe o różnych długościach i stopniach trudności gwarantują, że każdy amator białego szaleństwa znajdzie w Spytkowicach coś dla siebie. Od rana do wieczora, niezależnie od pogody – stok jest oświetlany zawsze po zapadnięciu zmroku sztucznie dośnieżany, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Do dostania się na szczyt wniesienia wysokiego na 137 m służy nowoczesna 4-osobowa kolejka krzesełkowa o długości 720 m. Narciarze oraz snowboardziści mogą poruszać się w górę stoku, korzystając również z dwóch wyciągów orczykowych (80 m i 260 m). 

Na miejscu działa ponadto Podhalańska Szkoła Narciarska posiadająca licencję SITN-PZN, a także specjalistyczny serwis narciarski oraz wypożyczalnia sprzętu – nart, butów, desek snowboardowych, gogli, rękawic, sanek i jabłuszek. Pobliskie Przedszkole Zimowe umożliwia z kolei pozostawienie dzieci pod opieką wykwalifikowanych instruktorów narciarskich.


Trasy

  Zielona 1    720 m
  Zielona 2    1100 m
  Niebieska 1    260 m
  Niebieska 2    80 m
Pakiety

Wielkanoc w Kompleksie Beskid

Jeżeli planujesz w tym roku spędzić święta wyjątkowo to zapraszamy do naszego hotelu ze stokiem! Gwarantujemy atrakcje dla Ciebie oraz Twoich pociech! Zapewniamy pyszne jedzenie, komfortowe warunki oraz zabawy dla najmłodszych. Nie może Cię zabraknąć!

Zobacz więcej

W marcu jak w garncu!

Jeżeli wahania pogody nie są Ci straszne to zapraszamy na chwilę relaksu do Kompleksu Beskid!
Wyjątkowo w marcu zapraszamy na kulinarne odkrycia naszego nowego menu.

Zobacz więcejAktualności


Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Zamknij