Aktualności
aktualności > Trasy biegowe w Kompleksie Beskid
Trasy biegowe w Kompleksie Beskid
2019-01-26

Trasy biegowe w Kompleksie Beskid

Zapraszamy do korzystania z trasy narciarstwa biegowego w Spytkowicach. Malownicze widoki min. na Babią górę i okolice, spokój, cisza to tylko jedne z atutów tej zimowej dyscypliny. Trasa biegowa posiada od 2 do 5 km długości i powstaje przy naturalnej pokrywie śnieżnej. Trasa przebiega wzdłuż grani na stoku i jest przeznaczona na osób rozpoczynających swoją przygodę biegową oraz dla osób na poziomie średniozaawansowanym.



 
Otwieramy stok 8 grudnia!
2023-12-01

Otwieramy stok 8 grudnia!

Serdecznie zapraszamy Was na otwarcie sezonu zimowego na naszym stoku już 8 grudnia 2023 o godz. 17:00


2023-11-06

Szaleństwo Sylwestrowej Nocy!

Doskonałe dania i przekąski, pokaz sztucznych ogni, porywająca do tańca muzyka grana przez DJ i nielimitowane prosecco przez całą noc!


2023-09-01

Pakiety zimowe już gotowe!

Nie możecie doczekać się zimy? Przygotowaliśmy dla Was pakiety na zbliżającą się zimę 2023/2024!


2023-03-19

Potrzebujesz rehabilitacji? Umów wizytę!

W naszym Centrum Rehabilitacji Leczniczej możecie umówić się zarówno na zabiegi rehabilitacyjne jak i na konsultacje do Dr Wojciecha Gąsiorowskiego.



Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Zamknij