24/7

podgląd na żywo

Jedzenie na stoku

Karczma na stoku

 

Na szczycie stoku narciarskiego przygotowaliśmy drewnianą karczmę inspirowaną stylem alpejskim z niepowtarzalnym widokiem na Babią Górę, Spytkowice i Jordanów, a z drugiej strony Tatry. W sezonie zimowym narciarze i snowboardziści znajdą chwilę wytchnienia popijając gorącego grzańca oraz smakując regeneracyjnych posiłków. Latem można zjeść pyszny obiad  z rodziną i podziwiać widoki z tarasu. Szczególnie polecamy świeże pstrągi, które są naszą specjalnością.

Karczma otwarta jest w sezonie zimowym w godzinach otwarcia stoku narciarskiego.


Wigwam

 

Właśnie tutaj naprawdę poczujesz, czym jest zimowy wypad w góry połączony z prawdziwym szaleństwem na stoku. Wigam leży u stóp stoku narciarskiego i goście sami mogą przyrządzić sobie naturalne potrawy – grillując i śpiewając przy ognisku. Jest on otwarty dla wszystkich gości i po całym dniu na mrozie jest idealnym miejscem do rozgrzania się i relaksu.
Ekspres bar

 

Dla wszystkich narciarzy, szusujących przez cały dzień posiłek jest najważniejszy dlatego też w Ekspres barze zjecie szybko i smacznie. Posiłki kuchni polskiej na wagę sprawią, że nabierzecie siły na kolejne godziny jazdy.
Aktualności


Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Zamknij