N/A

24/7

podgląd na żywo

Szkółka narciarska

PROMOCJA - Skorzystaj z lekcji z instruktorem codziennie od godz. 15:00

Karnet otrzymasz za 10 zł / 1h!

 
Skontaktuj się z naszą szkołą narciarską i umów się na lekcję snowbordu lub narciarstwa!
Zadzwoń pod numer: +48 18 26 88 922 | +48 516 575 991
Napisz: szkolka@kompleksbeskid.pl 

 

Szkoła narciarska „Beskid” to idealne miejsce dla wszystkich chcących rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi.

 1. Posiadamy licencję Polskiego Związku Narciarskiego, a wykwalifikowana kadra instruktorów narciarstwa i snowboardu czeka na Ciebie codziennie w godzinach otwarcia stoku.  W skład naszej kadry wchodzą instruktorzy PZN, PZS oraz MENiS, którzy podchodzą do nauki amatorów narciarstwa z pasją i pełnym profesjonalizmem.
   
 2. Osoby stawiające pierwsze kroki na nartach bądź desce nie tylko znajdą tutaj fachową pomoc, ale przede wszystkim miło i aktywnie spędzą czas. Dysponujemy osobną, bardzo łagodną trasą dla początkujących z tzw. przedszkolem narciarskim, zachęcającym zwłaszcza najmłodszych do podjęcia pierwszych prób w nauce jazdy.
   
 3. Zajmujemy się organizacją zawodów narciarskich dla grup zorganizowanych oraz doszkalaniem osób trenujących do zawodów w konkurencjach alpejskich. Dysponujemy całym zapleczem pomiarowo-technicznym. Od kilku lat nasza kadra instruktorska z powodzeniem organizuje grupowe szkolenia dla rodzin z dziećmi na naszym stoku (poza sezonem feryjnym). Instruktor dostosowuje ćwiczenia indywidualnie do umiejętności i potrzeb tak, aby bezpiecznie i prawidłowo nauczyć poruszania się po stoku.
   
 4. Dla rodziców, którzy chcieliby poszusować na stoku bez swoich pociech oferujemy przedszkole zimowe Beskid Kids, gdzie animatorka zorganizuje im czas wolny tak aby dzieci mogły wyszaleć się na powietrzu i poczuć prawdziwe białe szaleństwo.Cennik lekcji:

Ilość osób
1 os.
2 os.
3 os.

1 h
120 zł
160 zł
240 zł
 • Indywidualna lekcja z instruktorem trwa 55 minut.
 • Rezerwacja lekcji: +48 18 268 89 22 (telefon czynny tylko w sezonie) lub +48 18 268 89 20 w. 31.
 • UWAGA: Po dokonaniu rezerwacji telefonicznej należy wpłacić zadatek bezwrotny oraz przesłać potwierdzenie przelewu na adres: szkolka@kompleksbeskid.pl w ciągu 60 min. Rezerwacje bez zadatków zostaną anulowane.
 • Numer konta:  Bank Spółdzielczy w Rabie Wyżnej PL : 19 8815 0002 0000 0005 1754 0005
 • Wypożyczalnia Kompleksu Beskid dysponuje sprzętem narciarskim i snowboardowym dla każdedgo chętnego do podjęcia nauki jazdy.


Galeria


Aktualności


Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Zamknij